Kalender

  • Fri
    30
    Nov
    2018

    UB-29

    20:00Oostende, CC De Grote Post

    TG Vagevuur

  • Fri
    07
    Dec
    2018

    UB-29

    20:00Eeklo, CC De Herbakker

    TG Vagevuur

  • Fri
    21
    Dec
    2018

    Wintersprookjeskwartet

    20:00Merelbeke, GC 't Groenendal

    Het Scheldeoffensief

  • Sat
    22
    Dec
    2018

    Wintersprookjeskwartet

    20:00Merelbeke, GC 't Groenendal

    Het Scheldeoffensief

  • Sat
    12
    Jan
    2019

    Wintersprookjeskwartet

    16:00, 19:00Gijzenzele kerk, GC De Kluize Oosterzele

    Het Scheldeoffensief

  • Sun
    13
    Jan
    2019

    Wintersprookjeskwartet

    16:00, 19:00Gijzenzele kerk, GC De Kluize Oosterzele

    Het Scheldeoffensief

  • Tue
    22
    Jan
    2019

    UB-29

    20:00Gent, Minard

    TG Vagevuur

  • Mon
    04
    Feb
    2019

    De Wereld

    14:00Schoten, CC De Kaekelaar

    Theater Stap

  • Tue
    05
    Feb
    2019

    De Wereld

    14:00, 20:00Schoten, CC De Kaekelaar

    Theater Stap

  • Sat
    09
    Feb
    2019

    Wintersprookjeskwartet

    19:00Kwatrecht Sint-Lodewijk, CC Nova Wetteren

    Het Scheldeoffensief

  • Sun
    10
    Feb
    2019

    Wintersprookjeskwartet

    19:00Kwatrecht Sint-Lodewijk, CC Nova Wetteren

    Het Scheldeoffensief

  • Tue
    12
    Feb
    2019

    De Wereld

    10:00, 13:30Tielt, CC Gildhof

    Theater Stap

  • Thu
    14
    Feb
    2019

    De Wereld

    14:00Dilbeek, CC Westrand

    Theater Stap

  • Thu
    21
    Feb
    2019

    De Wereld

    13:30Tessenderlo, CC Het LOO

    Theater Stap

  • Sun
    24
    Feb
    2019

    De Wereld

    15:15Merelbeke, GC 't Groenendal

    Theater Stap

  • Mon
    25
    Feb
    2019

    De Wereld

    14:00Merelbeke, GC 't Groenendal

    Theater Stap

  • Tue
    26
    Feb
    2019

    De Wereld

    13:45, 19:00Turnhout, De Warande

    Theater Stap

  • Thu
    14
    Mar
    2019

    De Wereld

    13:45Sint-Truiden, CC De Bogaard

    Theater Stap

  • Fri
    15
    Mar
    2019

    Wintersprookjeskwartet

    20:00Kapel Sint-Walburgastraat, CC De Woeker Oudenaarde

    Het Scheldeoffensief

  • Sat
    16
    Mar
    2019

    Wintersprookjeskwartet

    20:00Kapel Sint-Walburgastraat, CC De Woeker Oudenaarde

    Het Scheldeoffensief

  • Tue
    19
    Mar
    2019

    UB-29

    13:30, 20:00Schaarbeek, CC De Kriekelaar

    TG Vagevuur

  • Thu
    21
    Mar
    2019

    De Wereld

    10:30, 13:30Oostende, CC De Grote Post

    Theater Stap

  • Fri
    22
    Mar
    2019

    De Wereld

    13:30, 19:00Aarschot, CC Het Gasthuis

    Theater Stap

  • Tue
    26
    Mar
    2019

    De Wereld

    14:00Kortrijk, Stadsschouwburg

    Theater Stap

  • Fri
    29
    Mar
    2019

    UB-29

    14:00Dilbeek, CC Westrand

    TG Vagevuur

  • Sat
    30
    Mar
    2019

    De Wereld

    19:00Bilzen, CC De Kimpel

    Theater Stap

  • Thu
    25
    Apr
    2019

    De Wereld

    20:00Scherpenheuvel, GC Den Egger

    Theater Stap

  • Fri
    03
    May
    2019

    Stella

    20:00Antwerpen, DE Studio

    FroeFroe

  • Sun
    05
    May
    2019

    Stella

    15:00Antwerpen, DE Studio

    FroeFroe

  • Mon
    06
    May
    2019

    Stella

    10:00, 13:30Antwerpen, DE Studio

    FroeFroe

  • Tue
    07
    May
    2019

    Stella

    10:00, 13:30Antwerpen, DE Studio

    FroeFroe

  • Sun
    12
    May
    2019

    Stella

    15:00Brussel, BRONKS

    FroeFroe

  • Mon
    13
    May
    2019

    Stella

    14:00Brussel, BRONKS

    FroeFroe

  • Tue
    14
    May
    2019

    Stella

    14:00Wetteren, CC Nova

    FroeFroe

  • Wed
    15
    May
    2019

    Stella

    10:30Wetteren, CC Nova

    FroeFroe

  • Thu
    16
    May
    2019

    Stella

    13:45Lokeren, CC Lokeren

    FroeFroe

  • Fri
    17
    May
    2019

    Figaro

    18:00Mechelen, Arsenaal/Lazarus (Kruidtuin)

    Comp. marius

  • Sat
    18
    May
    2019

    Figaro

    11:30Mechelen, Arsenaal/Lazarus (Kruidtuin)

    Comp. marius

  • Sat
    18
    May
    2019

    Stella

    19:00Bierbeek, CC De Borre

    FroeFroe

  • Sun
    19
    May
    2019

    Stella

    14:00Mortsel, CC Mortsel

    FroeFroe

  • Sun
    19
    May
    2019

    Figaro

    18:00Mechelen, Arsenaal/Lazarus (Kruidtuin)

    Comp. marius

  • Mon
    20
    May
    2019

    Stella

    10:30Mortsel, CC Mortsel

    FroeFroe

  • Tue
    21
    May
    2019

    Stella

    13:30Aarschot, CC Het Gasthuis

    FroeFroe

  • Wed
    22
    May
    2019

    Stella

    14:30Geel, AGB Cultuur Geel

    FroeFroe

  • Thu
    23
    May
    2019

    Stella

    10:00, 13:45Geel, AGB Cultuur Geel

    FroeFroe

  • Sun
    26
    May
    2019

    Stella

    15:00Torhout, CC de Brouckere

    FroeFroe

  • Tue
    28
    May
    2019

    Stella

    10:00, 14:00Beveren, CC Ter Vesten

    FroeFroe

  • Fri
    31
    May
    2019

    Figaro

    18:30Boom, CC De Steiger

    Comp. marius

  • Sat
    01
    Jun
    2019

    Figaro

    18:30Boom, CC De Steiger

    Comp. marius

  • Fri
    07
    Jun
    2019

    Marius, Fanny en César

    Andrézieux-Bouthéon (F), Théâtre du Parc

    Comp. marius

  • Sat
    08
    Jun
    2019

    Marius, Fanny en César

    Andrézieux-Bouthéon (F), Théâtre du Parc

    Comp. marius

  • Sun
    09
    Jun
    2019

    Marius, Fanny en César

    Andrézieux-Bouthéon (F), Théâtre du Parc

    Comp. marius

  • Thu
    13
    Jun
    2019

    Marius, Fanny en César

    La Rochelle (F)

    Comp. marius

  • Fri
    14
    Jun
    2019

    Marius, Fanny en César

    La Rochelle (F)

    Comp. marius

  • Sat
    15
    Jun
    2019

    Marius, Fanny en César

    La Rochelle (F)

    Comp. marius

  • Sun
    16
    Jun
    2019

    Marius, Fanny en César

    La Rochelle (F)

    Comp. marius